//***Коротко о праграмі***// // задається двохмірний масив якіий перводиться в одномірний методом"Бульбашки сортується він" і вкніці за допомогою циклів одномірний масив записується в двохмірний// //Примітка: //1:Я зразу задав відсоротований одномірний масив //2:якшо масив двохмірний наприклад на 9 елементі то одномірний заданєтьсяна як 3*3 бо 3*3=9 //3:Це перша частина документа ше буду друга в якій я відсортую по іначому бо тут 3 вложених цикла а ше можу бути 4. uses crt; const n=3; var x:array [1..n*n] of integer=(1,2,3,4,5,6,7,8,9); y:array [1..n,1..n]of integer; z,i,j:integer; begin z:=1; for i:=1 to n div 2 do //початок begin for j:=i to n do //вправо begin y[i,j]:=x[z]; z:=z+1; end; for j:=n downto 1 do //вліво {cорітровка} begin y[i+1][j]:=x[z]; z:=z+1; end; for j:=i to n do //вправо begin y[i+2][j]:=x[z]; z:=z+1; end; end; //кінець for var q:=1 to n do // begin // for var c:=1 to n do // begin // { Вивод відсортовоного масива } write(y[q,c]); // end; // writeln; // end; // end. //