Справочник функций

Ваш аккаунт

Войти через: 
Забыли пароль?
Регистрация
Информацию о новых материалах можно получать и без регистрации:

Почтовая рассылка

Подписчиков: -1
Последний выпуск: 19.06.2015

help in Java

2.0K
18 марта 2006 года
integral
86 / / 12.11.2005
Я на жабе недавно и перешол с С++. Существует справка или подобие MSDN для Java программистов? Если да , то где достать?
Спасибо
3.7K
18 марта 2006 года
bioflash
169 / / 01.10.2005
Цитата:
Originally posted by integral
Я на жабе недавно и перешол с С++. Существует справка или подобие MSDN для Java программистов? Если да , то где достать?
Спасибо



http://java.sun.com/docs/

2.0K
22 марта 2006 года
integral
86 / / 12.11.2005
Цитата:
Originally posted by bioflash
http://java.sun.com/docs/


Оригінальна відповідь :) Але то все ж таки не дуже схоже на MSDN. Хотілося б натискати F1 і отримувати довідку про необхідну ф-цію, стр. і т. д.. Ще щось можеш порадити? В NetBeans 4 є щось на зразок довідки, але дуже порізаної і без екзамплів.

2.0K
22 марта 2006 года
integral
86 / / 12.11.2005
bioflash - який у тебе стаж програмування на Java
3.7K
23 марта 2006 года
bioflash
169 / / 01.10.2005
Цитата:
Originally posted by integral
Оригінальна відповідь :) Але то все ж таки не дуже схоже на MSDN. Хотілося б натискати F1 і отримувати довідку про необхідну ф-цію, стр. і т. д.. Ще щось можеш порадити? В NetBeans 4 є щось на зразок довідки, але дуже порізаної і без екзамплів.



http://java.sun.com/docs/ - там можна скачати всю документацію. Це і є типу MSDN, тільки Java документацію формує в HTML формат. Це більш узагальнений вигляд. Якщо цікаво прочитай про Javadoc.

Цитата:
Originally posted by integral
bioflash - який у тебе стаж програмування на Java



Стаж програмування на конкретній мові не дуже важливе поняття. Більш важливіше який в тебе взагальному стаж програмування. Бо освоїти нову мову чи технологію - це не дуже трудоємка задача, головне щоб час був.
Я на Javi не дуже давно прожу, але кожен день більше ніж пів року.

А чому тебе цікавить це питання???

2.0K
23 марта 2006 года
integral
86 / / 12.11.2005
Цитата:
Originally posted by bioflash
А чому тебе цікавить це питання???


Просто цікавить... Мені здається MFC вивчити простіше ніж Swing/AWT. Інфу дістати точно легше. Хоча організація бібліотек в жабі простіша. Збираюся серйозно зайнятися жабою, бо мені ця платформа дуже подобається :)

3.7K
28 марта 2006 года
bioflash
169 / / 01.10.2005
Цитата:
Originally posted by integral
Просто цікавить... Мені здається MFC вивчити простіше ніж Swing/AWT. Інфу дістати точно легше. Хоча організація бібліотек в жабі простіша. Збираюся серйозно зайнятися жабою, бо мені ця платформа дуже подобається :)



Скажу тобі так. Swing/AWT я не знаю і не юзав ніколи. Бо реально не було необхідності. Я пишу на Java тільки під Web і все... :D Але якщо чесно то хочеться попробувати Swing/AWT - просто часу ніколи нема :(

Реклама на сайте | Обмен ссылками | Ссылки | Экспорт (RSS) | Контакты
Добавить статью | Добавить исходник | Добавить хостинг-провайдера | Добавить сайт в каталог